Hakkımızda

MAŞ Hukuk & Danışmanlık

MAŞ Hukuk & Danışmanlık; Ankara Barosu’na kayıtlı Avukat Melike ŞENTÜRK tarafından kurulmuştur.

İnsanlık var olduğundan beri verilen mücadelenin adı olan “hukuk” belli kavram ve kıstaslardan arınmış objektif bir gerçekliktir. Bu gerçekliğe katkı yapmak ve bunun üzerine değer yargılarını ekleyerek insanların “Adalet ve Hukuk” isteklerine cevap vermek için Ankara’da kurulmuştur.
Hukuk büromuz, insan temel hak ve hürriyetlerine dayalı, hukukun üstünlüğünü esas alan, şahıslara ve kurumlara ait hukuki sorunları çözmek ve danışmanlık hizmetleri sunmak amacıyla; ceza, aile, bankacılık, borçlar, kira, miras, sigorta, şirketler, tazminat, iş, icra, tüketici, borçlar, ticaret, uluslararası ticaret, garimenkul ve vatandaşlık hukuku alanlarında yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir. 
Hukuk büromuz, kurulduğu günden bu yana deneyimli ve aynı zamanda dinamik yapısıyla farklı sektörlerden gelen gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine, müvekkillerinin ticari hedeflerini ve gelişme taleplerini de göz önüne alarak iyi hizmeti vermek gayesiyle her geçen yıl içinde dinamik avukat kadrosunu ve müvekkillerini artırarak sağlam temellerle çalışmalarına devam etmektedir. 
Yaratıcı ve araştırmacı ekibimiz için gizlilik prensipleri ve mesleki ahlak her zaman büromuzun önceliğidir. 
Çalışmalarımız dava ve icra takibinin yanı sıra danışmanlık olmak üzere üç bölümde sürdürülmektedir. Çalışanlarımızda prensibimiz, son bilgi teknolojilerini kullanarak doğru, kaliteli, eşit, ilkeli ve süratli bilgiye dayalı eylem ve çözümler üretmektedir.  
Detaylı güncel raporlama ve düzenli olarak müvekkil bilgilendirilmesi ile hukuk bürosu müvekkil koordinasyonu en verimli şekilde hayata geçirilmektedir.